Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Bilgi Gizliliği Beyanı

Inficrea olarak internetteki verilerinizin gizliliği konusundaki endişelerinizi anlıyoruz.

Bu politika, internette web sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden topladığımız verileri ve bu kişisel verileri nasıl ele aldığımızı anlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Göz atma

Siz bu sitede gezinirken bilgisayarınızdan kişisel verileriniz toplanabilir, ancak yalnızca sizin izin verdiğiniz veriler bilginiz ve kendi özgür iradenizle kullanılabilir.

IP adresiniz

Bu site dahil olmak üzere herhangi bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, ana sunucu İnternet Protokolü (IP) adresinizi, ziyaretin tarihini ve saatini, kullandığınız İnternet tarayıcısının türünü ve sizi bu siteye yönlendiren herhangi bir web sitesinin URL’sini kaydedecektir.

Ağ taramaları

Inficrea tarafından doğrudan ağ üzerinden, dijital pazarlama hizmetleri için yapılan anketler, sitemize yönelik görüşleriniz ve hislerinizle ilgili olarak sizden istenen veriler sizi daha iyi anlamamıza imkan vermektedir. Yanıtlarınız son derece önemlidir. Alınan yanıtlar doğrultusunda size daha iyi hizmet vermek adına kendimizi geliştiriyoruz.

İnternetteki diğer sitelere bağlantılar

Sitemiz internetteki diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Veya Google AdSense gibi diğer sitelerden gelen reklamlardan ve bu siteler tarafından toplanan verilerden sorumlu değiliz. Bu sitedeki herhangi bir bağlantı üzerinden erişilen sitelerin gizlilik politikalarını ve içeriklerini görüntüleyebilirsiniz.

Inficrea, web sitemizi ziyaret ettiğinizde reklam göstermek için üçüncü tarafların reklam şirketlerini kullanabilir. Bu şirketler, ilginizi çeken mal ve hizmetler hakkında reklam vermek için bu siteye ve diğer web sitelerine (ad, adres, e-posta adresi veya telefon numarası hariç) ziyaretleriniz hakkındaki bilgileri kullanma hakkına sahiptir. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz ve ayrıca bu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını önleme seçeneklerinizi öğrenmek istiyorsanız, lütfen burayı tıklayın.

Kişisel verilerin gizliliği

Inficrea, dijital pazarlama hizmetleri için elde ettiğimiz tüm kişisel verilerin gizliliğini her zaman korur. Bu bilgiler, herhangi bir yasa gerektirmedikçe veya bu sitenin yada sitenin yararlanıcılarının mülkiyet haklarını savunmak veya korumak için gerekli olmadıkça açıklanmayacaktır.

İşlemlerinizi gerçekleştirmek için size ait herhangi bir veriye ihtiyaç duyduğumuzda, sizden bunları kendi özgür iradenizle sağlamanızı isteyeceğiz. Bu bilgiler, mümkün olan her yerde sizinle iletişime geçmemize ve taleplerinizi yerine getirmemize yardımcı olacaktır. Sizin tarafınızdan sağlanan veriler, sizi tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir veri dahil edilmeden istatistiksel amaçlar ve araştırma için kullanılan toplu veriler dahilinde yapılmadığı sürece, önceden ve yazılı izniniz alınmadan asla kendi menfaatimiz için pazarlama amacıyla üçüncü taraflara satılmayacaktır.

İletişim

Tarafınızdan sağlanan tüm veriler gizli tutulacaktır. Doğrudan ağ üzerinden gönderilen formlar, sitemizi geliştirmemize yardımcı olacak verilerin sağlanması için gereklidir. Sizin tarafınızdan sağlanan veriler, bu siteden veya herhangi bir bağlı sitesinden gelen tüm sorularınıza, yorumlarınıza veya taleplerinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

Bilgileri herhangi bir üçüncü tarafla paylaşma

Inficrea, bu site veya bağlı sitelerin dışındaki herhangi bir üçüncü şahsın yararına herhangi bir bilgiyi satmayacak, ticaretini yapmayacak, kiralamayacak veya ifşa etmeyecektir. Bilgiler, yalnızca dijital pazarlama hizmetleri için ve mutabık kalınan herhangi bir adli veya düzenleyici otorite tarafından taleb edilmesi durumunda açıklanacaktır.

Gizlilik ve bilginin mahremiyeti politikasında yapılan değişiklikler

Inficrea gerektiğinde ve uygun olduğunda bilgilerin gizlilik ve mahremiyeti politikasının hüküm ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler burada veya ana gizlilik politikası sayfasında uygulanacak ve elde ettiğimiz veriler, bunları nasıl kullanacağımız ve bu verileri kimin sağlayacağı konusunda sürekli olarak bilgilendirileceksiniz.

Bize Ulaşın

Gerektiğinde dijital pazarlama hizmetleri için Inficrea ile web sitemizde bulunan bize ulaşın linkine tıklayarak veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Son Olarak

Verilerin gizliliği ve mahremiyeti ile ilgili endişelerinizi anlıyoruz. Güvenliğiniz bizim için çok önemli bir konudur. Bunun bu politika ile sağlanacağını umuyoruz.

WhatsApp'tan Bize Ulaşın!